Novinky

01.12.2021 Dodržujeme vládní mimořádná nářízení týkající se covidu.

Na všechny akce MěDDM je vstup podmíněn splněním aktuálních vládních nařízení týkající se covidu. AKCE KROUŽKŮ (Deskohrátky, Mikulášská nadílka, Maskérna pro čertíky a andílky) jsou určeny pouze pro členy pravidelného zájmového vzdělávání (za dodržení aktuálních vládních nařízení). Na tyto akce je nutné se předem přihlásit. Na akci MIKULÁŠSKÉ VYSTOUPENÍ DĚTÍ V MěDDM je vstup pouze pro členy pravidelného zájmového vzdělávání MěDDM (za dodržení aktuálních vládních nařízení) a dále pro jejich doprovod, který splňuje "podmínky" (očkování/ prodělání COVID-19).

24.05.2021 Úhrady za kroužky 2020/21

Oznamujeme rodičům dětí přihlášených do zájmových kroužků, že zájmové obory již znovu pracují. Děti, které se již nebudou z jakýchkoli důvodů činnosti účastnit, se musí oficiálně odhlásit - telefonicky nebo emailem. Dle předpisů školského zařízení pro zájmové vzdělávání bychom vám museli naúčtovat poměrnou část úplaty za znovuotevřený kroužek. Vratky již zaplacených kroužků budou vyúčtovány nejpozději do 31. 7. 2021. Tyto přeplatky lze použít na platby na příští školní rok nebo je darovat formou sponzorského daru MěDDM.

Výtvarná a literární soutěž LES

30.09.2021 V pátek 24. září proběhlo slavnostní vyhodnocení a předání cen Výtvarné a literární soutěže. Soutěže se zúčastnily nejen děti kroužku Malování, ale také děti MŠ Komenského Týn, dále se zapojili žáci ze ZŠ Kameničky, ZŠ Gutova a ZŠ Holešov. Svá díla odevzdali jak jednotlivci, tak také kolektivy příslušných škol. Poděkování patří Skupině ČEZ a.s., generálnímu partnerovi akcí a Městu Týn nad Vltavou za poskytnutí finančního příspěvku z Vltavotýnského oranžového roku, za který byly dětem pořízeny hodnotné ceny. 

Všem, kteří se zapojili, moc děkujeme. 

VYHODNOCENI umístění.pdf 

zpět na hlavní stranu