Novinky

02.09.2019 Důležité informace k zápisu do zájmových oborů MěDDM

Forma náboru - běžný = od 9. 9. 19 se může přihlásit každý. Uchazeči budou přijímáni podle pořadí přihlášení do systému Domeček, pokud splní věková kritéria daného kroužku. Forma náboru - doplňující = 9. 9. se musí přihlásit ti, co navštěvovali kroužek loni a chtějí letos pokračovat. Budou přijímáni přednostně. Další den již k tomu nebude přihlíženo a noví uchazeči budou přijímáni podle pořadí přihlášení do systému Domeček, pokud splní věková kritéria daného kroužku. Forma náboru – pokračující = do kroužku budou přijímáni pouze ti, co jej navštěvovali v minulosti a přihlásí se od 9. 9. 19.

28.08.2019 Zápis do zájmových oborů MěDDM

Zápis bude zahájen v pondělí 9. 9. 2019 v 9:00 hodin. I v letošním roce se můžete přihlásit pouze pomocí našeho informačního systému Domeček 2019. Je nutné zřídit si klientský účet. Postup přihlášení do zájmových oborů viz. článek "Jak se přihlásit do zájmových oborů MěDDM"

Turisťák doporučuje venkovní únikovou hru Zvíkovský dopis

10.09.2019 Pro děti nejen z turistického kroužku doporučujeme venkovní únikovou hru Zvíkovský dopis, která byla vytvořena Mgr. Svatavou Báčkovou přímo na objednávku MěDDM - proto je cena příznivá (200 Kč za tým). Jedná se o procházku v areálu hradu Zvíkov ( prohlídka hradu není nutná), která trvá cca 1,5 - 2 hodiny dle šikovnosti. Hru lze zakoupit na tomto odkazu https://eshop.hunter.games/cs/game/detail/zvikovsky-dopis-520