Novinky

07.05.2020 Obnovení činnosti MěDDM

Městský dům dětí a mládeže Týn nad Vltavou od 11. 5. 2020 postupně obnovuje svoji činnost. Činnost kroužků bude probíhat v omezeném režimu a podle platných hygienických doporučení podléhajících Metodice pro otevírání SVČ (Covid-19) Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy pro konec školního roku 2019/2020. Prosíme, vyplňte „Formulář k obnovení činnosti MěDDM Týn nad Vltavou", pokud bude vaše dítě pokračovat v činnosti kroužku. Vyplněný formulář zašlete zpět na info@ddmtyn.cz a to nejpozději do 15. 5. 2020 včetně (případně den před první schůzkou konkrétního kroužku). Vámi vyplněný a zaslaný formulář je nezbytný pro plánování činnosti jednotlivých zájmových oborů v MěDDM na konci školního roku 2019/2020, proto prosíme o co nejrychlejší vyplnění. Pokud vaše dítě navštěvuje více než jeden zájmový obor, prosím, vyplňte vše do jednoho formuláře. Formulář a aktuální seznam neleznete na webové stránce https://www.ddmtyn.cz/meddm-a-dokumenty.

05.05.2020 MěDDM se připravuje na obnovení činnosti v omezeném režimu.

Z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy jsme obdrželi doporučení, podle kterého můžeme začít s obnovou naší činnosti. V tuto chvíli připravujeme organizační plán, jak nejlépe zajistit ochranu zdraví všech zúčastněných. Pro další informace sledujte náš web.

25.03.2020 Prodloužení Výtvarné a literární soutěže do 30.června

MěDDM prodlužuje výtvarnou a literární soutěž "VE VÍRU VODY". Ukončení soutěže je 30. června 2020.

Informace k současné činnosti MěDDM

30.03.2020 Vážení rodiče, milé děti a příznivci Městského domu dětí a mládeže v Týně nad Vltavou.
Současná situace nám stále nedovoluje se setkávat v kroužcích a klubech pořádaných MěDDM. I když to z venku vypadá, že tu usnula Šípková Růženka, není tomu tak. V MěDDM probíhá malování, úklid a dezinfekce veškerých prostor, stále pokračujeme v přípravách letních táborů a co je hlavní, snažíme se, aby probíhalo zájmové vzdělávání v upraveném režimu alternativní formou. Prosíme, sledujte své e-mailové schránky svého klientského účtu. Pokud to jen trochu jde, snažíme se, aby kroužky probíhaly, byť jinou formou, i nadále.
Přejeme všem pevné nervy, co nejvíce dobré nálady a hlavně hodně zdraví.
                                                                  Zaměstnanci MěDDM Týn nad Vltavou