Novinky

07.05.2020 Obnovení činnosti MěDDM

Městský dům dětí a mládeže Týn nad Vltavou od 11. 5. 2020 postupně obnovuje svoji činnost. Činnost kroužků bude probíhat v omezeném režimu a podle platných hygienických doporučení podléhajících Metodice pro otevírání SVČ (Covid-19) Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy pro konec školního roku 2019/2020. Prosíme, vyplňte „Formulář k obnovení činnosti MěDDM Týn nad Vltavou", pokud bude vaše dítě pokračovat v činnosti kroužku. Vyplněný formulář zašlete zpět na info@ddmtyn.cz a to nejpozději do 15. 5. 2020 včetně (případně den před první schůzkou konkrétního kroužku). Vámi vyplněný a zaslaný formulář je nezbytný pro plánování činnosti jednotlivých zájmových oborů v MěDDM na konci školního roku 2019/2020, proto prosíme o co nejrychlejší vyplnění. Pokud vaše dítě navštěvuje více než jeden zájmový obor, prosím, vyplňte vše do jednoho formuláře. Formulář a aktuální seznam neleznete na webové stránce https://www.ddmtyn.cz/meddm-a-dokumenty.

05.05.2020 MěDDM se připravuje na obnovení činnosti v omezeném režimu.

Z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy jsme obdrželi doporučení, podle kterého můžeme začít s obnovou naší činnosti. V tuto chvíli připravujeme organizační plán, jak nejlépe zajistit ochranu zdraví všech zúčastněných. Pro další informace sledujte náš web.

25.03.2020 Prodloužení Výtvarné a literární soutěže do 30.června

MěDDM prodlužuje výtvarnou a literární soutěž "VE VÍRU VODY". Ukončení soutěže je 30. června 2020.

COV(I)yDržíš - soutěž pro děti

17.04.2020
Pravidla, která jsou platná pro všechny úkoly:
  


 

  • úkol je určen všem dětem (také těm, které nenavštěvují kroužky MěDDM) bez rozdílu věku
  • informaci o splnění úkolu, popř. video, fotografii posílejte na info@ddmtyn.cz
  • na stránkách MěDDM bude zveřejněna výsledková listina, kde budeme průběžně účastníkům doplňovat výsledky (zasláním dáváte souhlas se zveřejněním jména účastníka a jeho výsledků ve výsledkové listině  na www.ddmtyn.cz)
  • nový úkol bude zveřejněn vždy v pondělí v 9:00 hod.
  • každý jednotlivý úkol bude možné splnit vždy v termínu od pondělí 9:00 hod. do neděle 24:00 hod. (po tomto termínu již nelze úkol plnit – bude smazán)
  • za splnění úkolu můžete získat maximálně 3 body
  • do soutěže bude zařazeno pouze jedno provedení úkolu (vaše první zaslané), proto posílejte jen své nejlepší
  • na výherce čekají pěkné ceny