Novinky

26.02.2021 ZPRÁVY Z DOMEČKU

Nové číslo našeho občasníku ZPRÁVY Z DOMEČKU již teď najdete ve schránce u brány do MěDDM ze strany parku. Přijďte si ho vyzvednout.

09.02.2021 Letní tábory

Informace o letních táborech najdete pouze v sekci TÁBORY

28.12.2020 UPOZORNĚNÍ - činnost MěDDM pozastavena do 28.února 2021

Na základě krizového opatření o provozu škol a školských zařízení je MěDDM uzavřeno a to do 28. února 2021.

02.11.2020 Veškerá činnost včetně kroužků je pozastavená.

Vážení občané, na základě usnesení vlády ze dne 30. 10. 2020 je MěDDM od 2. 11. 2020 nadále uzavřeno. Veškerá činnost včetně kroužků je pozastavená. Nadále jsou pro vás připravena on-line setkávání plné zájmových aktivit v našich internetových výzvách. Žádáme vás, abyste MěDDM navštěvovali pouze v neodkladných případech a upřednostnili telefonický (385 731 645) či elektronický kontakt (info@ddmtyn.cz). Provozní doba pro veřejnost: PO 8:00 - 12:00 ST 12:00 - 16:00 Velice se omlouváme za případné potíže způsobené tímto opatřením a děkujeme všem za pochopení. Zaměstnanci MěDDM

Čerpání záštit radních města Týn nad Vltavou

17.12.2020 V době pandemie, kdy se v prostorách MěDDM Týn nad Vltavou nemohly scházet děti, vymysleli pracovníci MěDDM výzvy a extravýzvy, které postupně uveřejňovali na stránkách MěDDM a rozesílali účastníkům zájmového vzdělávání.

Záštita pana radního Mgr. Jiřího Šáleného:
Jednalo se o Výzvy „COV(I)Držíš II“, které byly určeny pro širokou veřejnost a hlavně pro účastníky zájmového vzdělávání:
Uspávání Broučků, Tancuj, tancuj vykrůcaj, Venkovní sportoviště, Mikulášská nadílka, Matematická vycházka městem, Andělská.
Těchto výzev se zúčastnilo 24 dětí společně se svými rodiči.
Z prostředků získaných ze záštity pana Šáleného jsme nakoupili těmto účastníkům ceny.

Záštita pana radního Davida Slepičky:
Pracovníci MěDDM také připravili další aktivity formou extravýzev, které jsou specifické pro jednotlivé kroužky. Prostřednictvím extravýzev se široké veřejnosti představily tyto zájmové obory: Cvičení na nářadí, Cvičení rodičů a dětí, Klub sladkého pečení, Míčové hry, Minecraft v pohybu, Mladý redaktor a reportér, Opičí dráhy a Turisťák.
Do aktivit se zapojilo 57 účastníků zájmového vzdělávání.

Hlavním cílem vyhlašováním těchto výzev a extravýzev bylo, aby činnost pro děti a mládež byla i v období pandemie co nejpestřejší a nejzajímavější.
Nabízené aktivity jsou charakteru procházek po Týně nad Vltavou, nahrávání nejrůznějších videí, pořizování fotografií, hledání indícií, cvičení na sportovištích a logických hádanek a úkolů.
K výzvám se řadí také nejrůznější návody, doporučení, nápady na aktivity a videa, jak s dětmi pracovat ve volném čase.
Zapojené účastníky odměníme pěknými cenami.