Novinky

24.05.2021 Úhrady za kroužky 2020/21

Oznamujeme rodičům dětí přihlášených do zájmových kroužků, že zájmové obory již znovu pracují. Děti, které se již nebudou z jakýchkoli důvodů činnosti účastnit, se musí oficiálně odhlásit - telefonicky nebo emailem. Dle předpisů školského zařízení pro zájmové vzdělávání bychom vám museli naúčtovat poměrnou část úplaty za znovuotevřený kroužek. Vratky již zaplacených kroužků budou vyúčtovány nejpozději do 31. 7. 2021. Tyto přeplatky lze použít na platby na příští školní rok nebo je darovat formou sponzorského daru MěDDM.

27.04.2021 Paris 2021 - Lesní dobrodružství

Připravujeme pro rodiny s dětmi pobytovou akci pod stany a na kolech. Bližší informace a přihlášení v sekci tábory.

09.02.2021 Letní tábory

Informace o letních táborech najdete pouze v sekci TÁBORY

Virtuální hra – Trail Týn nad Vltavou

08.03.2021

Pracovníci MěDDM ve spolupráci s firmou ESC ROOM – ÚNIKOVÉ HRY pro vás připravili hru s procházkou městem Týn nad Vltavou. Městský Trail vás provede zákoutími Týna nad Vltavou a dozvíte se zajímavosti, které vám mohou při běžné procházce uniknout. Cesta trvá cca 2 hodiny a je vhodná pro pěší, kočárky i kola.

Když si hru zahrajete, tak nebudete porušovat žádná vládní nařízení, neboť se hraje pouze v katastru Týna nad Vltavou. Pro zahrání hry je tedy nyní nejvhodnější doba.Hru můžete kdykoliv přerušit a zase se do ní vrátit. Texty, které jste si nestačili přečíst venku, si tak můžete dočíst doma. Čekají vás zajímavé informace, které o Týně třeba ani nevíte, čekají vás zajímavé úkoly, které jsou vhodné pro vás i vaše děti.

Hru si můžete zakoupit za 100,- Kč na internetových stránkách https://virtual.escroom.cz/

 (nejprve je nutná registrace).