24.05.2021 Úhrady za kroužky 2020/21

Oznamujeme rodičům dětí přihlášených do zájmových kroužků, že zájmové obory již znovu pracují. Děti, které se již nebudou z jakýchkoli důvodů činnosti účastnit, se musí oficiálně odhlásit - telefonicky nebo emailem. Dle předpisů školského zařízení pro zájmové vzdělávání bychom vám museli naúčtovat poměrnou část úplaty za znovuotevřený kroužek. Vratky již zaplacených kroužků budou vyúčtovány nejpozději do 31. 7. 2021. Tyto přeplatky lze použít na platby na příští školní rok nebo je darovat formou sponzorského daru MěDDM.

Proběhly závody na freestyle koloběžkách

10.09.2021 V sobotu 4. 9. 2021 proběhly za podpory Jihočeského kraje na skateparku v Týně nad Vltavou závody na freestyle koloběžkách. Závodů se zúčastnilo 36 závodníků ve věku od 7 do 16 let. Závodilo se ve třech kategoriích:

kategorie – do 10 let - 8 závodníků
1. místo Matěj Kureš (10 let)
2. místo Adam Novotný (10 let)
3. místo obsadil Ondřej Míka (10 let)

kategorii – od 11 do 15 let - 23 závodníků
1. místo Jiří Toman (15 let)
2. místo Simon Žižka (14 let)
3. místo Tomáš Machala (14 let)

kategorii od 16 let - 5 závodníků
1. místo Adam Ježek (16let)
2. místo Jan Tyl (16 let)
3. místo Daniel Koldinský (16 let)

Cenu za last trick získal Jiří Toman (15 let)

Výkony závodníků byly obdivuhodné a atmosféra na závodech parádní. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili (nejen závodníkům, ale i rozhodčím a divákům) a těšíme se na další ročníky.