Novinky

01.12.2021 Dodržujeme vládní mimořádná nářízení týkající se covidu.

Na všechny akce MěDDM je vstup podmíněn splněním aktuálních vládních nařízení týkající se covidu. AKCE KROUŽKŮ (Deskohrátky, Mikulášská nadílka, Maskérna pro čertíky a andílky) jsou určeny pouze pro členy pravidelného zájmového vzdělávání (za dodržení aktuálních vládních nařízení). Na tyto akce je nutné se předem přihlásit. Na akci MIKULÁŠSKÉ VYSTOUPENÍ DĚTÍ V MěDDM je vstup pouze pro členy pravidelného zájmového vzdělávání MěDDM (za dodržení aktuálních vládních nařízení) a dále pro jejich doprovod, který splňuje "podmínky" (očkování/ prodělání COVID-19).

24.05.2021 Úhrady za kroužky 2020/21

Oznamujeme rodičům dětí přihlášených do zájmových kroužků, že zájmové obory již znovu pracují. Děti, které se již nebudou z jakýchkoli důvodů činnosti účastnit, se musí oficiálně odhlásit - telefonicky nebo emailem. Dle předpisů školského zařízení pro zájmové vzdělávání bychom vám museli naúčtovat poměrnou část úplaty za znovuotevřený kroužek. Vratky již zaplacených kroužků budou vyúčtovány nejpozději do 31. 7. 2021. Tyto přeplatky lze použít na platby na příští školní rok nebo je darovat formou sponzorského daru MěDDM.

Mikulášská nadílka a maskérna v MěDDM

Srdečně vás zveme na Mikulášké odpoledne, kde se můžete proměnit v andílky a čertíky, dále bude pro vás připraven fotokoutek. A samožrejmě už teď se na vás těší Mikuláš a pro odvážné se chystá malý výlet do pekla. Upozorňujeme zúčastněné akce i u nás respektujeme a dodržujeme vládní mimořádná nářízení týkající se covidu.

Kód 112110
Název Mikulášská nadílka a maskérna v MěDDM
Termín konání 05.12.2021 14:00 - 15:30
Místo konání MěDDM
Hlavní vedoucí Veronika Hanušová
Věková skupina 2-99 let
Sraz účastníků V MěDDM
Vybavení na akci Přezůvky.