20.06.2022 Přihlašování na kroužky od 24.6.2022

V pátek 24. června bude spuštěno přihlašování do zájmových oborů na školní rok 2022/2023. Seznam kroužků bude průběžně aktualizován a doplňován.

02.06.2022 STORNOPOPLATKY - POBYTOVÉ A PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

STORNOPOPLATKY - POBYTOVÉ A PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY a) příměstské tábory, pobytové akce se uvede tento text: „ V případě zrušení pobytu dítěte 7. – 2. den před zahájením tábora je výše storno poplatku ve výši 25% z celkové částky. Při zrušení pobytu 1 den před nástupem nebo v den nástupu, je storno poplatek 80 % z celkové částky. b) pobytové tábory –„V případě zrušení pobytu dítěte na LT je výše storno poplatku nejvýše 40–15 dní před zahájením LT 30% z celkové částky (horní hranice se odvíjí od data splatnosti poplatku), 14 dní a méně je storno poplatek 75% z celkové částky“. Pro všechny typy táborů (příměstských i pobytových) platí: Zruší-li účastník celý pobyt nebo předčasně ukončí pobyt ze zdravotních důvodů (i nařízená karanténa), bude mu vrácena celá nebo poměrná denní částka a to pouze po předložení lékařského potvrzení (vydá lékař nebo hygiena). Pokud zruší pobyt ze subjektivních důvodů, nemá účastník nárok na vrácení žádných finančních prostředků. Pokud se tábor neuskuteční z důvodu nařízení vlády, tak bude vrácena celá částka poplatku na tábor.

Závody na freestyle koloběžkách

Druhý ročník závodů na freestyle koloběžkách na skateparku v Týně nad Vltavou. Závodí se ve třech kategoriích: 1. kategorie ve věku od 6 do 10 let (start od 13:00 hod.), 2. kategorie ve věku od 11 do 14 let (start od 14:30 hod.), 3. kategorie ve věku od 15 do 18 let (start od 16:30 hod.).
Start bude umožněn pouze účastníkům, kteří odevzdají podepsanou přihlášku!!!

Akce proběhne za finanční podpory Jihočeského kraje.

Kód 128201
Název Závody na freestyle koloběžkách
Termín konání 03.09.2022 13:00 - 19:00
Místo konání Týn nad Vltavou
Hlavní vedoucí Pavla Mikšíková
Věková skupina 6-18 let
Sraz účastníků v 12:30 hod. na skateparku v Týně n.Vlt.
Vybavení na akci vlastní freestyle koloběžka, helma
Účast na akci 0 Kč

Propozice závody na freestyle koloběžkách 2022.pdf